Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

TrendTrend

Скопје, 57 артикли
Последно најавен пред 1 ден, 16:57

Членот го следат

38

Членот ги следи

1

Правам размени ако ми се допадне нешто од кај вас. Цената за размена е повисока. Средби со договор. Не продавам и не ставам оштетени артикли, кога потенцирам НОВО знач... Повеќе
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај