Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

vesneeee

Скопје, 82 артикли
Последно најавен 2018 04 18

Членот го следат

164

Членот ги следи

42

Prodavam ..se sto sum kupila no ne sum oblekla ili nesto ednas sum oblekla i ostanalo na ednaska ...Robata koja ja kupuvate vo skopje licno ja nosam moze da se vidi i... Повеќе
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај