Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

VioletaN

Прилеп, 693 артикли
Последно најавен пред 9 часа

Членот го следат

41

Членот ги следи

2

Очекувам фер дружба...ќе купувам и ќе продавам истовремено, а за размена ...само до колку нешто ми се допадне од кај вас..и да не резервирам повеќе од 5 дена-заради ло... Повеќе
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај