Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

VioletaS

Прилеп, 1002 артикли
Последно најавен пред 3 часа

Членот го следат

120

Членот ги следи

7

Прифаќам само фер соработка, артиклите кои ги порачувам од вас...ги земам навремено...тоа го очекувам да го направат сите кои ќе порачаат од кај мене..тоа се вика кара... Повеќе
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај