Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Слободно време и хоби /

Рачни изработки /

Направи сам (Гардероба,накит...)

http://www.divianarts.com/58290
2012 11 30
http://sportport.mk/napravi-sama-elasticni-patiki/ Еве тука многу јако едно за патики! [:kikotenje]
2012 12 05
Се е супер, ама Билјана ова со патикиве ептен ми се допадна. Браво до тој што го смислил навистина. [:sramezliv]
2012 12 06
Dali znae nekoj kade mozam da se zapisam na kurs za sienje?
2016 01 04
jas sum moden dizajner i imam masini doma sijam veke dolgo vreme megutoa obleka mozam da vi davam casovi za siejnje ako sakate
2016 09 05
Јас имам многу артикли што се изработени во домашни услови на машина за шиење. Доколки сакате ѕирнете ѓи. Планирам да сошиам и други модели за сечиј вкус.
2017 08 04
Претходно 1 2