Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Информации за корисниците /

Дискусии во врска со користењето на сајтот /

Pisuvate NOVI a ispaga deka ne se

jas stom se registrirav na sajtot me izmami edna odma,.. mi prodade totalno neupotreblivi (se rabotes za magnetni trepki) ..mi rece novi se samo gi probala no neznaela da gi namesti .. jas imam koristeno takvi i znam i i rekov 100 oati probaj dali magnetcinjata lepat.. vika da da lepat . aj gi zedov i op probam ne lepat .. mi vika ke ti vratam parite ni pari mi vrati nisto no bitno mi pisa negativen "da mi trepkal'.. ..bedotija za sitni pari me izmami e potoa mi se dopadnale nekoi raboti od sajtot no ne bi kupila, ako nekogas nesto se najde da ni odgovara i na dvete (mislam mene i druga clenka) bi se razmenila , no da kupam ne !
2019 01 27
Mislam deka cenata itoa kako igra uloga. Ako stavis popristupacni ceni togas mislat deka nesto ne e vo red so proizvodot ako stavis visoka togas e previsoka. Dosega ne sum imala loso iskustvo no moram da naglasam deka baram sliki. Itoa ne sum zadovolna so edna slikicka. Ete mozam da kazam deka vo toj moment najmnogu mozam da uvidam na koja clenka i e strav da mi go prodade proizvodot neli bidejki e ''Novo
2019 04 05
eve sega gledam novi so "usi" i duri i stipkite se poznavaat...zosto se naznacuva kako novo koga uste od slika se poznava deka ne e...🤔
2019 04 16
> AnnaBanana: > eve sega gledam novi so "usi" i duri i stipkite se poznavaat...zosto se naznacuva kako novo koga uste od slika se poznava deka ne e...🤔 Abe da ne znae covek sto da reci,nemaat nikakva korist od toa ,ednas ke te izlazat ama poveke ne i normalno posle toa forumot ne funkcionira kako sto treba.
2019 05 10
Ne fukcionira od mnogu raboti pred se zosto sme mnogu neodgovoren narod kasnenje-nedoagjanje na sredbi,partali,nepodiganje na pratki... Nosena garderoba poskapa e od nova da se kupi na sajtov...i site toa go zborat a koga ke se stai nesto so niska cena odma se etiketira deka toa parce(sto i da e garderoba nakit obuvki i bilo sto) deka e iznoseno-felericno i sl Eden kup kopii parfemi,obuvki i sto li uste ne se prezentiraat kako orginali...epa...ok e da se prodava kopija ama da se prezentira kako orginal e...
2019 05 10
I da mila vo pravo si ednas nekoj ke te zezne posle sprabotka nikako so taa licnost...e sea sto imaat po nekolku profili 😂 shuu praimee 😂
2019 05 10
> AnnaBanana: > I da mila vo pravo si ednas nekoj ke te zezne posle sprabotka nikako so taa licnost...e sea sto imaat po nekolku profili 😂 shuu praimee 😂 Hahaha 😂 E toa e najbitnoto ,za toa nema chare 😂
2019 05 14
1 2