Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Информации за корисниците /

За членовите на mojagarderoba.mk /

Edno od prashanjata sto me macat

Kako se postavuvate koga ne sakate da sorabotuvate so nekoj clen? Kompletno ignorirate poraki? Kazuvate deka ne sakate sorabotka? Kulturno odgovarate i davate site pobarani podatoci a znaete deka samo se izzivuvaat? Za zal nemame kopce Ignore ili Block :( a jas vekje deset godini tuka se spravuvam so energetski vampiri i samozvani gospogji pa rekov da nemate nekoj mehanizam za spravuvanje, cisto da mi olesnite :)
2021 10 27
Heh Dobra tema :) Nema mehanizam - samo se vodis so momentot - shto ti padne na um vo momentot (odgovaras ili ne odgovaras ) , ili ostavash da vidish kako ke bidesh raspolozena podocna. Da stivne, pa so laden um o:) Me razbra mislam :') chitaj megu redovi : ova i jas neznam kako ,:) A inaku sprovedeni site ovie tvoi tri nabroeni redovi :")
2021 10 27
Ajde i jas da si kazam, oti me pogodi so temava 😉 Ste dosle na mojot profil, kako da ste mi dosle doma - pa kako dobra domakjinka, ke ve pocestam korektno i ljubezno, no ako barate kafeto da go piete od zlaten fildzan so racki od swarovski - ke ve ispratam bez kafe. 🙄 Poentata mi e - ako me pocituvas ok, ako ne, ne tropaj na mojata vrata. Imav neodamna slicen slucaj i si go resiv mazno: "draga, podobro ke e da ne zemas od mene". Ljubov sosila? No, thanks. Ete, jas taka..sakam da sum fin, no ne sum Mr. Bean 🙄 Ne velam oti e sovrsen metodov, ama mene mi funkcionira😎
2021 10 27
Bravo za temata 😊 Jas im slikam,im meram,vadam od vakum vreki, gore dolu po skali nekolku pati 😐 Pa pustam na viber oti mi go imaat brojot i tolku 🤷‍♀️ "normalno" deka nema da kupat Nikako da stanam losa eksik,a se lutam ama ne na niv,niv im e hobi,zanimacija sto znam Mi e zal i odnovo i odnovo meram slikam ete 😐 Ne se mnogu,nekolku se,neka se zdravi i zivi
2021 10 27
Nikogash ne ignoriram poraki, vednash koga ke vidam odgovaram, davam dimenzii, slikam....iako znam deka gospogjata (edna te ista e 🤣) i redovno mi pisuva a nikogas ne naracuva ,pa duri i popusti mi bara....i oppp ke ja snema odednash No nekako mi e duri i zabavno , koga sum raspolozena de..... 🤣🤣, pa ja prasuvam, dali da i ja pratam narackata hahahha... no odgovor nemaaa Inaku gi ima nekolku takvi koi prasyvaat baraat popusti , sliki i na kraj gi snemuva i nema glas od niv
2021 10 28