Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Информации за корисниците /

Дискусии во врска со користењето на сајтот /

Мое Мислење

Почитувани членки, сакам да кажам нешто, но и сакам да пишите ваши мислења за истово. Јас како и сите останати овде прикачуваме гардероба што сакаме да ја продадеме, без разлика дали ни е мала, не ја носиме и слично. Е сега вака, кога ставам гардероба цената убаво ја пишува, нормално попуштам каде што можи, но не можам да ви дадам некое парче облека што е сосема ново и со етикета за ич пари. Исто така и со облеката што е ептен малце носена и притоа воопшто не е оштетена. Ако не ви се допаѓа цената не мора да притискате на "го сакам ова". И уште нешто, кога сакате нештото да го купите, нормално треба да оставите телефонски број, за договор или нешто ако не е во ред. Не можам со некои членки да се молам да ми остават број, притоа цената им е доволно намалена и се, па мислам дека можат да се однесуваат барем малце коректно. Знам и дека некои од вас ќе се сложат со ова. Извинете на долгиот пост, и имајте убав ден.
2023 09 02
Ех, овде е најчеста појава кликнување на го сакам ова и после тишина. Или после две недели одговор- на одмор сум. После..Или (како да сме во преговори па) ќе размислела.
2023 09 09
Си играат мајтап изгледа 😂
2023 09 09
Im prostuvam na clenki koi imaat eden dva komentari , kao "ajde novi se pa ne znaat kako odi toa" Ama me nerviraat clenki so po 100tina komentari kliknala " go sakam ova" kulturno prasuvash povelete a nema nikakov odgovor a se najavuva na profil Toa e teska nekultura i nepocituvanje na drugiot Zarem rakata ke vi se isushi ako napisete nesto pa makar i "Ne, blagodaram" Zosto klikate na "Go sakam ova" Ako vi se dopagja artiklot imate srcence kliknete na nego i nikoj nema da ve zamara so prasanja Edna gospoza ednas mi pisha deka sum ja zamarala , deka bese kliknala na go sakam i jas dvapati i pisav dali go saka artiklot
2023 09 12
Така е! Некои пак кликаат го сакам ова, поставуваат 1000 прашања во врска со артиклот, културно им кажувам се, и на крајот не го сакале, или пак одговор нема 😂
2023 09 12
Jas mislam deka nema potreba tolku fama da se pravi okolu se ova, I da kliknale "go sakam" se slucuvaat greski I nisto ne e tolku strasno, niti vas nesto ve cini. Se slucuvalo I kaj mene da kliknat, prasuvam ednas dali sakaat da prasaat nesto okolu artiklot, ako nema povraten odgovor povekje ne prasuvam. Smetam deka nema potreba. Taka da imajte tolerancija, kolku lugje tolku I karakteri. Pozdrav I ubav den, 😊
2023 09 15