Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Љубов, семејство, деца, психологија /

Психологија /

тема или дилема прашање е сегаааа:)))))))))

Значи бијанкаааааааааааа ти мене ке ме умреш женооооооооооооо ке те отрујам за оваааааа...срце ми застанааа ....аааааа за овој шок ке ти вратам така сум цела замаена настината се ококорив за секунда....фризурчето новоо ти отиде да знаеш
2015 01 19
чек малку да се приберамм..... [:potenje] [:potenje] [:potenje] [:potenje]
2015 01 19
Sonce si moe .Ne se luti prasaj ja jovankamartina1 sto i napraviv.TE SAKAM i BAKNUVAM [:kikotenje] [:kikotenje] [:kikotenje]
2015 01 19
убаво било на времето со стројници брате кај ке те дадат таму а не вака сами бирај бирај и одбрано за сва времена......како тргна онлајн продажбиве и на маши и жени ке им дојде ред
2015 01 19
Of ovaa joki ke ne doumri nekoja den hahaha prviot pat ko ne ja znaev sok me mana xaxaxa [:kikotenje] [:zasemeten] [:zasemeten] jbg takva si e taa srcka mojaa ako me se nasmeeme denot nema da pomine
2015 01 19
Kako lubenicite biraj biraj i pak ili nedozreana ili prezreana ili pak skapana sa so strojnici i po strojnikot vikale toj bil kriv sega nie po koj da vikame po iros xaxa
2015 01 19
ма каков дееенн се шлоогииирааав
2015 01 19
Srcki ste moi I OLJA i Jovankamartina1 [:baknez] [:baknez]
2015 01 19
Eh toa se mazi koj gi ima moli boga da gi nema koj gi nema moli boga da gi ima.hahahah
2015 01 19
ЛЕЛЕ јованкааааааа ме зајде женава иста крема користам и и ја предложив вика купи ми ја ..........се тресам додека зборам .......ја купувам ама следен пат нема со бакшиш да помине и кафе и соок ке барам и оштета за претрпен страввв [:smee] [:smee] [:smee]
2015 01 19
ма какви мажи морииииииииии заборавив шо ми беше темава вадам утре лекарско и те тужамммм [:smee] [:smee] [:smee] [:jazik]
2015 01 19
Lelel da fakam advokat.AJDE ete BARAM ADVOKAT [:smee] [:smee] [:smee]
2015 01 19
тешко дека некој ке ме надзбори мене ...освен ако не ме јангелосаш ти од ич никаде [:okezen] [:okezen] [:okezen]
2015 01 19
Leka vi nok milicki. [:ubav] [:smesko] [:ubav]
2015 01 19
Ex ke puknam bre ako bjanka covek ne go ostavi na mesto jas ja [:smee] [:smee] sto si mi pratila mi vika ti partali mori i jas zinav i 5 sek neznaev sto da kazam farmerkite za merak od mac jeans bea lele rekov sto e eabotava sega oki vikam vrati mi gi ne e problem i se nasmea sfativ deka me zeza ama ke puknev namesto bre ako ne i vikase nenad od tamu ke prodolzese da me [:potenje] [:potenje] lele kolku [:uplasen] umrev ii od stram a pocetnik na sajtov me naceka [:zasemeten] sega najpoke ja sakammm [:baknez] site ve sakamm [:baknez]
2015 01 19