Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

ВРЕМЕ Е ДА ГО ОБНОВИШ ГАРДЕРОБЕРОТ

ПРОДАЈ

СЛИКАЈ

Фотографирај ги облеката и модните додатоци што повеќе не ги носиш, а се се' уште во одлична состојба.

ОБЈАВИ

Објави ги артиклите со слики и описи во твојата продавница што лесно се уредува.

ПРОДАЈ / РАЗМЕНИ

Членовите што ќе се заинтересираат за твоите артикли ќе може да те контактираат за купување или размена на она што го нудиш.

Уреди го изгледот на твојата продавница така да одговара на твоето расположение или пак на некоја посебна пригода.
Биди активен член на заедницата и дружи се на форумот.
Промовирај ги твоите артикли на првата страна од категоријата.

КУПИ

ПРЕБАРУВАЈ

Пребарувај низ сајтот, одбирај одредени категории и види ги сите артикли прикачени во категоријата што ти треба.

ОДБЕРИ

Кога ќе го најдеш она што сакаш да го имаш, контактирај го сопственикот и купи го артиклот.

ЕВАЛУИРАЈ

Остави коментар за продавачот и напиши дали соработката била позитивна или не.