Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Дома Контакти

Контакти

За нас

Оваа веб-страница припаѓа на Tipro group, UAB со седиште во Литванија, основана во 2002-04-12. Tipro group, UAB ја поседува и претставува најголемата мрежа на веб-страници во Литванија и има најмногу веб-страници во Литванија кои се помеѓу ТОП 20-те сајтови во земјата: tv3.lt – 3-та најголема веб-страница за вести во Литванија, lamaistas.lt најпозната веб-страница поврзана со храна, tevudarzelis.lt - најпозната веб-страница со квалитетна содржина за мајки и семејства. Постојат приближно 30 различни веб-страници кои припаѓаат на Tipro group, UAB. Списокот за рангирање на веб-страници може да се прегледа на веб-страницата на Gemius Publike https://rating.gemius.com. Tipro group, UAB, исто така, спроведува активности за развој на веб-портали во многу други земји: Унгарија, Бугарија, Хрватска, Србија, Словенија, Северна Македонија, Шпанија, САД.


Информации за компанијата

Компанија: Tipro group, UAB
Код за регистрација: 1117663314
Даночен број: LT117663314
Адреса: Vinco Kudirkos g. 6, LT-03105 Vilnius
Телефон: +370 653 18080
SWIFT: HABALT22
IBAN: LT497300010071508350
Менаџер: Elvijus Gudžiūnas


Контакти


Помош: [email protected]
Прашања за рекламирање: [email protected]
Деловни понуди: [email protected]

Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај