Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

mojagarderoba.mk /

Помош за страницата /

Zakanuvacki poraki i poraki so nesoodvetna sodrzina

Zakanuvackite poraki i porakite so nesoodvetna sodrzina gi prijavuvame vo MVR a clenovite sto prakjaat poraki so nesoodvetna sodrzina vednas se blokiraat. Ve molime da gi prijavuvate vakvite clenovi vednas. ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/5a1eb146cb6d86c8255b277338fa332f.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/d323cca74a81b97dd52da0f9864ce427.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/cd1b9d81a443189fc4edc82d9475d9cc.jpg)
2024 03 14
Овој пореметениот со долен веш на многумина им праќа пораки, одамна е на сајтот. Порано имаше ник Ленче, па бел сатен и т.н.
2024 03 17