Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Секојдневие /

Дом /

Наддушек 160/200 комодита

Купен пред кратко време, за жал наместо да ми помогне ми се зголемија проблемите со кичмата и доктор ми препорача да спијам на тврдо. Платен над 7000. Висок 8 см мемори пена и сунѓер. Се продава 3500. Може размена за нова канцелариска столица или волнени ќебиња.
2024 01 14
Ист таков но 90/200, користен во дневна кога се гледа лежечки тв, купен околу 4000, се продава 1500. Со навлака на патент, висина 8 см, мемори пена.
2024 01 14
![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/7360cdc9eebc1f505dca66ee9c550e8d.jpg)
2024 01 14
![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/a8eaba4c5f7b5f3bb0e9214c64d00d57.jpg)
2024 01 14
![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/d43e8dc9d62870b217dce63036cb9725.jpg) се врти како тепих и може лесно во лифт и после во кола да се транспортира.
2024 01 14