Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Секојдневие /

Дом /

Соковник Макс

![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/e27bc3dbdd6d1f99e44d256212eb6f8a.jpg)
2024 04 28
Многу лесен за чистење. Пред овој имав Бош, тоа беше мачење да се среди по употреба. Има и сад со капак во кој се цеди и морков и цвекло, цена 1300.
2024 04 28