Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Секојдневие /

Дом /

Сет од 2 нови тенџериња и тава

Продавам сет од челични тенџериња и тава. Скроз нови сеуште неотпакувани. Едно поголемо и едно помало тенџере и тава со средна големина. Може и за подарок да се дадат бидејќи се скроз нови. Цена: 1500 Пишете ми во порака за договор.
2023 07 23
![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/812f5c821074318bba1f0971c228c8e9.jpg)
2023 07 23
![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/c433fbc63ebbc58c328b741d5d15bb2e.jpg)
2023 07 23
granitni li se?
2023 07 26
челик
2024 01 30