Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Дома Често поставувани прашања

Драги корисници,

постојано работиме на подобрување на страницата!

Наскоро, ознаките ќе заминат во историјата и ние ќе продолжиме понатаму без нив. Наместо ознаки, ќе има нова категорија која ќе се вика „Состојба“ и која ќе ја објаснува состојбата на артиклот (ново со етикети, ново без етикети, многу добро, добро, задоволително).

Не грижете се! Ќе можете да пребарувате артикли со помош на мени каде ќе може да групирате според боја и величина.

Исто така, ќе го измениме изгледот на менито за да имате подобро mojagarderoba.mk искуство. Да, решивме да го подобриме нашиот сајт со најпосакуваната категорија – Дом! Новите главни категории ќе бидат Жени, Мажи, Деца, Миленици и новододадената категорија – Дом. Сигурни сме дека сето ова многу ќе ви се допадне!

Со сите овие промени, логично е да го подобриме и ВИП искуството! Ќе воведеме еден цел нов свет со можности за промовирање на вашите огласи.

Заради овие промени, ќе има промени и кај некои од правилата за користење на сајтот. Затоа, ве молиме да ги разгледате новите Често Поставувани Прашања (ЧПП) за да бидете информирани со сите нови правила. Доколку имате било какви прашања, контактирајте ги нашите администратори или испратете ни мејл.

Уживајте откривајќи ја новата mojagarderoba.mk!

Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај