Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

mojagarderoba.mk /

Помош за страницата /

Koga posleden pat kupivte nesto od tuka?

Site se zalite(zalime)na opadnata prodazba periodov, moeto prasanje e koga vie posleden pat kupivte nesto od stranava? Povelete kazete,ne moze da ocekuvate deka kojznae kolku ke se prodava ako vie so godini ne ste kupile nesto od tuka. Tie se clenovite,ne moze da se izmislat poveke.
2024 04 24
Јас пред еден месец, досега имам супер соработка и си купувам Во последно време продажбата барем кај мене е доста падната -Исто така има доста членови кои не се активни долго време па и да прашам за купување не добивам одговор, едноставно не се најавени долго време -Ова е сајт за продажба втора рака и нормално е да се праша и за цена пониска од дадената со цел да се најде средна цена која одговара за двете страни -Слабо функционира и размена на производи
2024 04 24
Jas samo sto si kupiv prekrasen hipi fustan i mnogu sum srekna :)
2024 04 26
Jas posleden pat si kupiv vo mesec mart na pocetokot i toa prekrasni cizmicki o:)
2024 04 26
Eve i jas zemav nesto,i toa novo,prezadovolna sum🥰
2024 04 26
Искрено јас не се сеќавам кога послед пат купив, а продажба многу слабо, повеќе нее тоа што беше.
2024 04 28
Вчера. Често купувам и многу повеќе одколку што продавам. Ретко сум била задоволна, зашто преовладува нечесност. Износено, исфлекано а божем ново..
2024 04 28
Vo mart kupiv :| Prodazba,ima nema,nekoi samo orasuvaat
пред 11 дена, 15:05