Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

VendiSk

Скопје, 57 артикли
Последно најавен пред 11 дена, 17:55

Членот го следат

15

Членот ги следи

10

Сите работи се нови неносени со етикети или најмногу двапати облечени, ги продавам зошто или не ми се точни или не можам да ги вклопам со другата гардероба. За децата ... Повеќе
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај