Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

VendiSk

Скопје

‼️Окаиди јакна ‼️

550 МКД

1

Детали за производот

Големина: 122-128

Бренд: окаиди

Град: Скопје

Материјали: шушкавец

Ознаки: тенко

Состојба: многу добра

Боја: плаво

Опис

Времето е баш за јакнава Подетален опис има во претходна објава, отворете на профил Намалена од 700 на 550

Додадено: 19.4.2024

Прегледи: 64