Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

VendiSk

Скопје

Нови окаиди панталони

450 МКД

1

Детали за производот

Големина: 104-110

Бренд: окаиди

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: ново

Состојба: ново со етикета

Боја: крем беж

Опис

Нови со етикета окаиди панталони фармерки крем боја

Додадено: 13.5.2024

Прегледи: 85