Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Секојдневие /

Дом /

Simpo фотеља

Нова фотеља купена за ќош во спална но преголема. Платена 18000. Може дел од сума во друга помала фотеља удобна и доплата. Цена 10000. Ногарките се дрвени се вртат и вадат и лесно се носи и во најтесен лифт. Доаѓа со две перничиња.бојата е комбинација на загасити неутрална цигла, зелена и окер.
2024 02 11
![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/01d99ffe1c271d6dfb20ebbeb47a7a5a.jpg)
2024 02 11