Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Секојдневие /

Студии, работа, кариера /

Барам работа - барам работничка

Ете доколку некој бара работа или нуди работа може да пишува на темата...па зошто да не си помогнеме едни на други. Сигурно на многумина им е потребна, а има и такви кои имаат потреба или слушнале некаде дека се бара па можат да помогнат на оние кои бараат. Се надевам дека ќе им се најде темава на многумина. [:smesko]
2012 11 11
Odlicna e temava [:smesko] Eve jas baram rabota vo struga no nikako da najdam ako imate nesto ili ste slusnale pisete mi.
2012 11 11
a koj ne isto i jas ovaa godina ne sum na fakultet samo imam ispiti i dosadno e doma inaku studiram psihologija i imam dobro poznavanje od tipot na komunukacija i nacin na odnesuvanje i pristap do luge
2012 11 14
епа програмерки јавувајте се [:okezen]
2012 11 24
Еј браво за иницијативава! Фала ти kuksic [:ubav]
2012 11 25
Ако најде некој работа од огласиве, има да не части! [:smee]
2012 11 29
Тоа не му бега! [:smee] Само нека има повеќе понуди и побарувања! [:smesko]
2012 11 29
Значи вака сите оние кои сакаат дополнителна заработка или да работат од дома, а добро го владеат Германскиот или Италијанскиот или Францускиот или Шпанскиот јазик слободно нека испратат свое CV на имејл [email protected] Потребни се по 10 работници за секој јазик поединечно и се што е потребно е да го владеете јазикот, да имате комјутер, интернет и skype. Работата е доста интересна, флексибилна и може да се работи од било каде и било кога испплатата се врши по завршена работа и доколку кадидатот ја завршил успешно може да се кадидира за повисока функција со поголема заработка и за долг временски период. Сите кандидати кои ќе бидат одбрани ќе поминат тестирање преку онлајн системот и ќе можат да видат точно за што се работи. Работата е идеална за студенти, млади мајки, за оние кои се веќе во редовен работен однос како дополнителна работа и за сите оние кои не сакаат да го губат времето залудно седејки дома. [:smesko] Аплицирајте веднаш не го губете вашето време залудно може да добиете одлично искуство, да научите нови работи, да го усовршувате јазикот и да заработите! Оваа шанса не се пропушта! [:okezen]
2012 12 13
Zdravo Ana, Sega go vidov oglasot za onie shto znaat stranski jazici.....Dali seu6te vazi oglasot? Inaku studirav angliski i ruski jazik i knizevnost -preveduva4..ne rabotam no,baram rabota ,drzam privatni 4asovi ili ako ima i prevodi,no toa ne e postojana rabota,razbirate... [:tazen] .... Ako bilo koj od vas ima nekoi informacii za rabotno mesto po privatni 6koli ili onamu kade im se potrebni luge so poznavanje na ovie 2 jazika,bi ve zamolila(za vo Kumanovo ili Skopje) pi6ete tuka.. Odnapred blagodaram, SRECNI PRAZNICI NA SITE 4LENOVI NA SAJTOV [:smesko] !
2013 01 06
Odli4na vi e idejava! pozz. [:smesko]
2013 01 06
Vi blagodaram! pozz.
2013 01 20
се бара кувар или куварка за работа во кафана во центар информации на 076471733 ili 078459988
2013 11 23
Baram shivacka so rabotno iskustvo za zenska konfekcija, sie zainteresirani za povekje informacii neka se javat na 077 639 565
2013 12 05
Баш убава тема [:smesko] вака : работа што ви нуди неограничени можности, убави производи за тие што можат да препознаат квалитет, нешто ново кај нас... секој може да се пријави, подетални информации во порака [:baknez]
2014 11 26
Здраво. Супер тема :) Јас сум графички дизајнер па ако на некој му треба изработка на лого, флаери, визитки и било каков рекламен материјал, брошура и слично може да ме контактирате во порака :) Поздрав
2015 10 20
1 2 3 4