Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

mojagarderoba.mk /

Помош за страницата /

moze li nekoj da me upati

- kade da objavam na forum vo koja kategorija ili na profil deka prodavam kvalitetni kataloski proizvodi za domakinstvo, tendzerinja, casi, tavcinja, mikseri, blenderi, pravosmukalki i slicno za domakinstvo mislam dali e dozvoleno na stranata da prodavam ili ne? i- uste nesto kako se pravat razmeni , dali treba na moite artikli da napisam razmenuvam primer za blender ili kako? - drugo ne mi e jasno po koe kargo se vrsi dostavata? ili nema konkretno kargo dostavuvac tuku po koe pratime po toa -dali se pravi vrakanje na proizvod dokolku ne odgovara brojot ili artiklot ne e takov kako sto e opisan ako saka nekoja da mi objasni ovie raboti
пред 14 дена, 18:17
> moekatce: > - kade da objavam na forum vo koja kategorija ili na profil deka prodavam kvalitetni kataloski proizvodi za domakinstvo, tendzerinja, casi, tavcinja, mikseri, blenderi, pravosmukalki i slicno za domakinstvo > mislam dali e dozvoleno na stranata da prodavam ili ne? > i- uste nesto kako se pravat razmeni , dali treba na moite artikli da napisam razmenuvam primer za blender ili kako? > - drugo ne mi e jasno po koe kargo se vrsi dostavata? ili nema konkretno kargo dostavuvac tuku po koe pratime po toa > -dali se pravi vrakanje na proizvod dokolku ne odgovara brojot ili artiklot ne e takov kako sto e opisan > ako saka nekoja da mi objasni ovie raboti https://mojagarderoba.mk/help
пред 12 дена, 11:54
> ModJunior: > > moekatce: > > - kade da objavam na forum vo koja kategorija ili na profil deka prodavam kvalitetni kataloski proizvodi za domakinstvo, tendzerinja, casi, tavcinja, mikseri, blenderi, pravosmukalki i slicno za domakinstvo > > mislam dali e dozvoleno na stranata da prodavam ili ne? > > i- uste nesto kako se pravat razmeni , dali treba na moite artikli da napisam razmenuvam primer za blender ili kako? > > - drugo ne mi e jasno po koe kargo se vrsi dostavata? ili nema konkretno kargo dostavuvac tuku po koe pratime po toa > > -dali se pravi vrakanje na proizvod dokolku ne odgovara brojot ili artiklot ne e takov kako sto e opisan > > ako saka nekoja da mi objasni ovie raboti > https://mojagarderoba.mk/help blagodaram
пред 11 дена, 18:56