Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Слободно време и хоби /

Филмови, книги, музика /

Продавајте книги ТУКА!

Девојки, да не заборавиме дека името на сајтот се mojaGAREDEROBA и дека не може сешто да се продава преку него. Еве на пример доколку имате книги објавете ги на темава, па ако е некој доволно заинтересиран сигурно ќе најде што бара. Огласите се користат само за артикли што припаѓаат во некоја од понудените категории. [:ubav]
2012 10 27
nekoj ako ja prodava papata jovana neka pise, isto taka sakam da ja citam i vampirski dnevnici, izgurbenata kerka ... i ne mi teknuvaat drugi [:kikotenje]
2012 10 27
Prodavam knigi, cena od 100 do 150 denari, eden ljuboven roman, detski knigi so slikovnica vo niv i detski pesni, prekrasna poezija z afilozofijata na zivotot i slicno, zainteresiranite neka me iskontaktiraat...
2012 10 28
Kodot na De Vinci za samo 150 den Caricata od SIn Sa za samo 100den
2012 10 29
Кој бараше готвач? Голем српски кувар? Преку 1000 страни?
2012 11 05
prodavam lektiri :) ako vi treba pisete mi poraka
2012 11 14
Zorica mozes tuka da gi prikacis slikite da vidime sto imas na raspolaganje zaedno so se cena. Jas sum zainteresirana za knigi,sigurno ima i drug taka kje vidime site koi knigi gi imas.
2012 11 19
[slika:340bbb14-bf8d-4269-9056-90d423a226d6] dvete po 200 den ako sakate nekoja kniga pisete mi ke se dogovorime pozz
2012 12 04
[slika:e0f257cf-c574-4a8c-9c71-b0c01cbc05e1] 200 den.
2012 12 04
[slika:bc5f4d7f-281c-4ae0-81e9-c1289c6b1798] 300
2012 12 04
[slika:809b3b20-411c-4c30-96ea-751f249df192] 300 den
2012 12 04
[slika:2ee2f083-6c83-48ed-8f63-2dff418ced17] 250 den.
2012 12 04
[slika:6f3e25a7-ed35-4e4f-9103-2d90cde79d94] 150 den. ako sakate nekoja kniga pisete mi [:okezen] vo inbox
2012 12 04
[slika:7924ebf8-7b32-493b-9b1f-7838c8f1add5] 100den
2012 12 08
[slika:82fbf114-462a-41bf-bdcb-e43b211961ef] 100den
2012 12 08
1 2 3 4 5 ... 13