Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Секојдневие /

Дом /

Нова Max правосмукалка

Купена пред некој ден, 1600 со попуст од Рамстор. Инаку е 2300. За жал мислев дека рачната правосмукалка е безжична како на сликите ама не е. Ми треба за кола и затоа ја продавам. Цена 1300. ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/754677307488f50b13eef08cda8fa3e5.jpg)
2024 04 13
Значи ова е стап правосмукалка, што ќе рече исправена и тесна, а по потреба се претвара во рачна. Филтерот се пере.
2024 04 13