Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Секојдневие /

Дом /

Цептер стаклени садови и пумпа за долготрајно свежа храна

Најквалитетно и долготрајно, свежо, без бактерии. И после прослави, кога ви останува храна, а и за да сирење, свежо месо и друго долго остане употребливо. Пумпата за вакумирање се продава само во комплет. Садовите се платени 3000 е анпумпата 100. Собираат од 3-1,5 литри храна.
2024 05 01
![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/61f762c61d419f1caa85a2403a7983f2.jpg)
2024 05 05