Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Убавина, стил, здравје /

Спорт и исхрана /

Паметна вага

Шведска, профи, за оние кои внимаваат на тежина, и трудници, и кој е на диета, купена 2500 ден лани и така стои. Не знам да ја користам, се ставаат параметри висина возраст и пресметува калории масти и т.н. мери до 150 кг што ретко која вага го може. Цена 900. ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/a31ee2189a5de3cb3e0a72a7999e0693.jpg)
2024 06 03
ИмА упатство. ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/cd2a105b0985bcb106b8edfa75b578a3.jpg)
2024 06 03