Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Секојдневие /

Дом /

Рачен шејкер AVEC 15W

Продавам рачен шејкер AVEC, моќност 15W. Не е употребуван Цена по договор. ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/31280c1b1b8276d346245bae692b51f8.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/48cd84af9f4adcbfd8370d61d4d80590.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/381274c54e80f50696d62b85e2dd8e1f.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/eca1b9bd8d087f863251d09ac5ec1414.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/91e8c6dedbd19a76f1cbe4e42ea0e572.jpg) ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/598f1649b3e2f8761022800bad29860a.jpg)
пред 26 дена, 11:04