Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Секојдневие /

Дом /

Прочистувач на воздух

Продавам прочистувач на воздух, со гаранција купен во 12 месец и многу малку користен. Одличен за луѓе со алергии, миленици, мали деца и загаден водух. ЕФИКАСНО ПРОЧИСТУВАЊЕ: Елиминира 99,97% од штетните честички како првут од домашни миленици, прашина, полен, чад и други честички до 0,3 μm • ИНТЕЛИГЕНТЕН РЕЖИМ НА РАБОТА: Уредот има 6 режими на прочистување, кои ефикасно ќе го исчистат воздухот во вашиот дом или канцеларија • Гласовна команда: прочистувачот е компатибилен со Google Assistant и Alexa на Amazon, што овозможува лесна гласовна контрола • ТЕХНОЛОГИЈА НА ФИЛТРАЦИЈА: Опремен со негативна јонизација на воздухот, овој прочистувач ефикасно го филтрира воздухот на површина до 48 m² • WI-FI CONTROL: Без разлика каде сте, се додека имате интернет, ќе можете да ја стартувате, контролирате и надгледувате работата на уредот преку апликацијата Mi Home https://mi-store.mk/product/xiaomi-pameten-prochistuvach-na-vozduh-4/ Цена 9000ден ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/c46efc4aa3a40c170c021a23f85fbd23.jpg)
2024 05 30