Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Информации за корисниците /

За членовите на mojagarderoba.mk /

Prijava za clenka Elena Mincikov

![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/a8f045dcdd7680adf28276b8dc5805b2.jpg) Апелирам да не и верувате на членката бидејќи две недели ме лажеше за на крајот да ме блокира. Имав и проблем со каргото бидејќи поминаа две недели, пратката залутнала едвај ја добив назад, си платив пак карго за истата и ми остана нервозата и патот до карго. Мака ми е што и ги чував работите додека да се вратела од пат иако имав и други заинтересирани и потоа заслужив да ме лаже цели две недели денес утре ќе ја земам. Срамота за вакви членки, од истите моја гардероба губи посетеност. Капа доле на исклучоците.
2024 05 12