Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Форум /

Убавина, стил, здравје /

Здравје /

Медицински потпирач за грб

Купен за потпора во кревет, но не ни кажаа дека треба да е многу цврст душек или кауч врз кој се става. Платен 3000 и уште е во кутија дека не можам и нов душек да купам. Се разменува во таа противвредност за волнени кебиња, плиш завеси и слично. Или продава за 2000. ![](http://img2.mojagarderoba.mk/mk/images/message/f7623832099d8b71275899c750a2a3be.jpg)
2024 05 03