Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

bijanka

Скопје, 322 артикли
Последно најавен пред 5 дена, 07:08

Членот го следат

78

Членот ги следи

9

Zdravo jas sum bijanka.Osoba koja saka druzenje i komunikacija.Na MG sum da kupuvam i,prodavam. Koga sum vo goolema guzva ja prakam pratkata od doma.Toa e 30den plus z... Повеќе
Ние сме сајт каде може да продавате, купувате и разменувате облека
Купи - Продај