Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Фигаро
Фигаро Фигаро

Фигаро

1200 МКД

Бренд: philips

Град: Скопје

Материјали: метал пластика

Ознаки: фигаро

0
0

Фигарово е купено од Нептун 3000 денари, неколку пати користено.

Додадено: 4.5.2020 Прегледи: 32

minaaa123

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0