Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Чевли Чизми Високи кожни чизми
Високи кожни чизми
Високи кожни чизми Високи кожни чизми

Високи кожни чизми

1800 МКД

Големина: 38

Бренд: laura amatti

Град: Скопје

Материјали: кожа

Ознаки: visoki kozni cizmi stikli

4
0

Високи и удобни чизми со патент по целата должина, шпанска изработка. Многу малку носени, купени 200 EUR.

Додадено: 12.3.2019 Прегледи: 254

martint95

10
0

Членот го следат

48

Членот ги следи

0