Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Чизми
Чизми Чизми

Чизми

1800 МКД

Големина: 38

Бренд: stradivarius

Град: Скопје

Материјали: еко кожа

Ознаки: црни чизми до глужд

3
0

Чисто нови, необлечени чизми од Страдивариус, сеуште со етикета.

Додадено: 1.10.2019 Прегледи: 435

eleonora35

0
1

Членот го следат

1

Членот ги следи

4