Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Sandali (novi)
Sandali (novi) Sandali (novi) Sandali (novi) Sandali (novi) Sandali (novi)

Sandali (novi)

50 МКД

Големина: 40

Бренд: blue cox

Град: Скопје

Материјали: neznam

Ознаки: blue cox

Состојба: многу добра

Додадено: 10.4.2021

Прегледи: 120

0

BLUE COX sandali so vrvci. Sandalite se cisto novi, niti ednash ne se obleceni, no od samoto stoenje se imaat odlepeno. Istoto e prikazano na slikite. Koj ne go mrzi da gi odnese na konduradjija i da si gi sredi, neka poveli sandali za 50 denari. Golemina: 40.

Medine

13
0

Членот го следат

10

Членот ги следи

7