Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Pleteni spikozni
Pleteni spikozni

Pleteni spikozni

300 МКД

Големина: 74-80

Бренд: sfers

Град: Битола

Материјали: pamuk ,akrilik

Ознаки: novogodisno novogodisna sino spikozni

Додадено: 23.11.2019

Прегледи: 625

3

Za bebence of 6-9 meseci.

ninaland

2
2

Членот го следат

10

Членот ги следи

38