Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Црвено фустанче
Црвено фустанче Црвено фустанче Црвено фустанче

Црвено фустанче

150 МКД

Големина: 80-86

Бренд: lc waikiki

Град: Скопје

Материјали: plish

Ознаки: ...

Додадено: 19.1.2021

Прегледи: 407

3

Облечено е два пати нема забелешки 74/80 см 9/12 мес Црвено со бели точки

Драгана17

37
0

Членот го следат

24

Членот ги следи

11