Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
ARMANI JUNIOR
ARMANI JUNIOR ARMANI JUNIOR ARMANI JUNIOR

ARMANI JUNIOR

1000 МКД

Големина: 92-98

Бренд: armani junior

Град: Куманово

Материјали: 100%cotton

Ознаки: бренд џемпер деца

Состојба: ново без етикета

Боја: жолто

Додадено: 5.10.2021

Прегледи: 156

0

Преубав брендиран џемпер за деца. Џемперот е оргинал исперен еднаш и не е носен воопшто.

handmadestorejd

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

10