Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Kaputce
Kaputce Kaputce Kaputce Kaputce Kaputce

Kaputce

1000 МКД

Големина: 92-98

Бренд: burberry

Град: Скопје

Материјали: ****

Ознаки: ***

Состојба: одлично

Боја: сиво

Додадено: 31.1.2022

Прегледи: 290

2

Preubavo originalno brendirano kaputce bez maana ,ednostavno prekrasno parce mnogu skapo plateno

stefi24

50
0

Членот го следат

16

Членот ги следи

1