Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Bela budicka
Bela budicka Bela budicka Bela budicka

Bela budicka

350 МКД

Големина: 122-128

Бренд: //

Град: Куманово

Материјали: krzno

Ознаки: krzno zlatni kopcinja

Состојба: одлично

Боја: бело

Додадено: 1.10.2022

Прегледи: 290

0

Mnogu tipska bundicka so dvoredno zakopcuvanje ,za prolet -esen ,za 7-8 godini

MilenaMila

49
1

Членот го следат

25

Членот ги следи

0