Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Bluza
Bluza Bluza Bluza Bluza Bluza

Bluza

100 МКД

Големина: 140-146

Бренд: pitircik kids

Град: Прилеп

Материјали: pmuk

Ознаки: meka

Состојба: ново без етикета

Боја: розе

Додадено: 3.10.2022

Прегледи: 98

1

Bluzata e nova etiketa ja skinav pogreska ne e nikogas nosena zasto nie e golema

queen1

100
0

Членот го следат

33

Членот ги следи

21