Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Nam❗️650❗️Puma cizmi
Nam❗️650❗️Puma cizmi Nam❗️650❗️Puma cizmi Nam❗️650❗️Puma cizmi Nam❗️650❗️Puma cizmi

Nam❗️650❗️Puma cizmi

800 МКД

Големина: 33

Бренд: puma

Град: Куманово

Материјали: lak

Ознаки: lepenka

Состојба: многу добра

Боја: црно лила

Додадено: 4.10.2022

Прегледи: 563

0

Socuvani cizmi na lepenka za devojce.

MilenaMila

55
1

Членот го следат

33

Членот ги следи

0