Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
RESERVED фармерки за девојче
RESERVED фармерки за девојче RESERVED фармерки за девојче RESERVED фармерки за девојче RESERVED фармерки за девојче RESERVED фармерки за девојче

RESERVED фармерки за девојче

250 МКД

Големина: 158-164

Бренд: reserved

Град: Скопје

Материјали: тексас

Ознаки: фармерки

Состојба: многу добра

Боја: светло плаво

Додадено: 17.5.2023

Прегледи: 128

0

Ептен типски фармерки за девојче 12 до 13 години или големина 164,од страните имаат патент кој се откупува до горе,скинат модел од напред од назад нема скинато Супер состојба

20112012

14
0

Членот го следат

10

Членот ги следи

0