Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Detsko fustance
Detsko fustance Detsko fustance Detsko fustance

Detsko fustance

350 МКД

Големина: 110-116

Град: Скопје

Материјали: plis,krzno

Ознаки: dobri

Состојба: одлично

Боја: црно розе

Додадено: 7.12.2023

Прегледи: 55

0

Detsko zimsko fustance obleceno dvapati po nekolku casa,toplo so krzno vnatre,za do 6 godini devojce go prodavam za 350 denari

Mareto3

37
0

Членот го следат

5

Членот ги следи

4