Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Detski fustani
Detski fustani Detski fustani Detski fustani Detski fustani Detski fustani

Detski fustani

250 МКД

Големина: 110-116

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: dobri

Состојба: одлично

Боја: сиво бело

Додадено: 7.12.2023

Прегледи: 96

0

Detski fustancinja za prolet ili esen toa so meceto e podelko fustance za 6 godisno devojce,edno za 250 ili trite za 600 den

Mareto3

37
0

Членот го следат

5

Членот ги следи

4