Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Detski zimski cizmi
Detski zimski cizmi Detski zimski cizmi Detski zimski cizmi

Detski zimski cizmi

400 МКД

Големина: 23

Бренд: dekatlon

Град: Скопје

Материјали: skaj

Ознаки: dekatlon

Состојба: ново без етикета

Боја: шарено

Додадено: 8.12.2023

Прегледи: 152

0

Cizmite se kupeni i nenoseni,pogodni za zimuvanje:) Brojceto na niv e EU25,ama odgovara za 24.

HappyShopping

2
0

Членот го следат

3

Членот ги следи

0