Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

КАСКАДА

Скопје

Јакничка

300 МКД

0

Детали за производот

Големина: 134-140

Бренд: black tuna

Град: Скопје

Материјали: мек шупкавец

Ознаки: со капа

Состојба: многу добра

Боја: морнарско плаво бело

Опис

Зачувана јакничка за возраст до 10тина години.темно сина (тегет) боја со нотички во бела боја.

Додадено: 20.5.2024

Прегледи: 43