Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

An201522

Скопје

Zara jakna

790 МКД

0

Детали за производот

Големина: 104-110

Бренд: zara

Град: Скопје

Материјали: polyester

Ознаки: zara

Состојба: ново без етикета

Боја: светло плаво

Опис

Zara jakna za 12 do 18 meseci, nova, samo probana

Додадено: 7.6.2024

Прегледи: 57