Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Dve detski zavesi
Dve detski zavesi Dve detski zavesi Dve detski zavesi

Dve detski zavesi

400 МКД

Град: Кавадарци

Материјали: ....

Ознаки: ....

Состојба: многу добра

Боја: бело

Додадено: 26.11.2021

Прегледи: 1208

0

Dve detski zavesi kratko koristeni. Izguzvani deka stoea vo plakar. Sirina 1.45 Dolzina 1.80 Gi dobivate so se stipki.

ivanche77

89
1

Членот го следат

74

Членот ги следи

13